Pojištění podnikatelů - Allianz Ostrava

Podnikejte bez obav s chytrým pojištěním pro podnikatele 

Vlastní podnikání je každodenní dobrodružství, které s sebou nese celou řadu rizik. Pojistěte si majetek i odpovědnost za škodu způsobenou provozní činností nebo vadou výrobku a podnikejte bez zbytečných starostí. Podnikatelské pojištění se vyplatí každému podnikateli - bez ohledu na to, jakou činností se zabývá.

Pojištění majetku

V pojištění Allianz nabízíme pojištění téměř na cokoliv. Sestavte si chytrou pojistku na míru. Potřebujete pojistit budovu, vybavení firmy, materiál nebo třeba osobní věci svých hostů? Žádný problém! Pojistili jsme první let do vesmíru i Titanic. Hravě si poradíme také s vaším podnikáním.

Pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozní činností

Škody na majetku, zdraví nebo životě způsobené vadně provedenou prací nebo jinou provozní činností podnikatele třetí straně se mnohdy vyšplhají do statisíců, nebo dokonce milionů korun. Buďte spolehlivě chráněni pro případ škody se spolehlivým pojištěním podnikatelů Allianz.

Pojištění za škodu způsobené vadou výrobku

Dodání vadného výrobku může způsobit velkou škodu na majetku nebo zdraví spotřebitele. Kvalitní pojištění pro podnikatele Allianz pokryje jak zdravotní péči, tak škody na majetku.

Jak vybírat podnikatelské pojištění?

Pojištění podnikatelů vybírejte s ohledem na druh vykonávané činnosti. Při výběru pojištění se nedívejte pouze na nejnižší cenu, ale především na úroveň krytí, spoluúčast, rozsah pojištění. Nejlevnější pojištění bývá často kompromisem. V případě pojistné události vás spolehlivě neochrání, může mít spoustu výluh a háčků, nízké krytí nebo naopak vysokou spoluúčast. Pokud podnikatelské pojištění sjednané máte, nezapomeňte smlouvu pravidelně aktualizovat. Výše škod se rok od roku zvyšuje. Dříve sjednané pojistné limity nemusí být v současné době dostačující. 

Kromě výběru správného produktu se zaměřte také na výběr kvalitní a spolehlivé pojišťovny, která vám dokáže poskytnout komplexní služby a servis. Kromě úhrady vzniklé škody by pojišťovna měla v případě potřeby zajistit také právní služby a ochranu proti neoprávněným či neadekvátním požadavkům na náhradu škody, které uplatňuje protistrana vůči pojištěnému. 

Spolehlivá pojistka bez zbytečných výluk a háčků

Pokud si s nastavením pojistky nechcete lámat hlavu, přijďte se poradit na naši ostravskou pobočku Allianz. Podrobně se vyptáme na charakter vašeho podnikání i jeho specifika. Díky tomu budeme moci nastavit vaši pojistku na míru vašim potřebám, aby vás spolehlivě chránila za každé situace. Domluvte si nezávaznou schůzku na naší ostravské pobočce.

Kontaktní formulář

* Pole označená hvězdičkou jsou povinná.

© 2022 MARF reklamní agentura