Pojištění Ostrava

Pojištění Ostrava

Úrazu, nemocí, havárií nebo živelné pohromě zabránit nedokážeme. Před dopady nepřízně osudu vás ochránit můžeme. Kvalitní pojištění udrží vás i vaši rodinu nad vodou, ať se stane cokoliv. Rádi pomůžeme zabezpečit také vaši rodinu. Jsme specialisté na komplexní pojištění - od vozidel přes majetek, podnikání až po život - ve městě Ostrava.

Spolehlivé pojištění Ostrava 

Špatně nastavené pojištění může znamenat zbytečné výdaje a nedostatečnou ochranu při pojistné události. My se postaráme o to, aby vaše pojistná smlouva byla bez výluk a háčků, a chránila vás za každé situace.

Jsme tu pro vás, abychom vám pomohli s pojištěním vašeho auta, majetku, podnikání i života. Rádi vám připravíme individuální návrh kvalitního pojištění šitého na míru vašim potřebám.

Komplexní pojištění šité na míru:

Životní pojištění

Chraňte sebe a svou rodinu před finančními dopady nečekaných událostí. Životní pojištění vám poskytne jistotu, že vaši blízcí budou zabezpečeni i v případě nepříznivých životních situací. Nabízíme různé druhy pojištění, včetně pojištění proti úrazu, nemocem a dalším rizikům.

Více o životním pojištění

Pojištění majetku

Zabezpečte svůj domov nebo nemovitost proti požárům, krádežím a dalším rizikům. Naše pojištění majetku zahrnuje ochranu vašeho domu, bytu či chalupy a jejich vybavení. Nabízíme také pojištění proti povodním, vandalismu a dalším přírodním katastrofám.

Více o pojištění majetku

Cestovní pojištění

Bezstarostné cestování díky našemu cestovnímu pojištění Allianz. Ať už plánujete dovolenou nebo pracovní cestu, naše cestovní pojištění vás ochrání před neočekávanými událostmi, jako jsou zrušení letu, ztráta zavazadel, nebo zdravotní potíže v zahraničí.

Více o cestovním pojištění

Auto pojištění

Jsem expert na pojištění firemních vozidel. Nabízíme povinné ručení, havarijní pojištění a další doplňkové služby, které vám zajistí klid na cestách. Naše pojištění kryje škody způsobené na vašem vozidle i škody, které můžete způsobit ostatním účastníkům silničního provozu.

Více o auto pojištění

Pojištění podnikatelů

Ochrana pro vaše podnikání proti různým rizikům. Naše pojištění podnikatelů zahrnuje pojištění majetku firmy, odpovědnosti za škodu, pojištění proti výpadku provozu a další specifické produkty určené pro malé a střední podniky. Pomůžeme vám minimalizovat finanční dopady nepředvídaných událostí na vaše podnikání.

Více o pojištění podnikatelů

Stavební spoření

Zajištění pro budoucnost vašich dětí a vašeho domova. Stavební spoření vám umožní postupně si našetřit prostředky na koupi nebo rekonstrukci nemovitosti. Nabízíme výhodné úrokové sazby a možnost získání státní podpory.

Více o stavebním spoření

Penzijní připojištění 

Spolehněte se na zkušenosti mého týmu pojišťovacích specialistů. Rádi vám připravíme individuální návrh kvalitního pojištění na míru. Najdete nás v centru Ostravy u Masarykova náměstí. Kontaktujte nás a domluvte si nezávaznou schůzku u šálku dobré kávy v Allianz Ostrava

Kontaktní formulář

* Pole označená hvězdičkou jsou povinná.

© 2022 MARF reklamní agentura