Pojištění majetku

Hledáte spolehlivé pojištění pro váš majetek? Allianz má pro vás řešení! U nás najdete pojištění, které vám zajistí ochranu vašeho domova a majetku před nečekanými událostmi, jako jsou požáry, zlodějství, přírodní katastrofy a další.

Naše pojištění majetku je navrženo tak, aby vyhovovalo vašim potřebám a vašemu rozpočtu. Nabízíme široké spektrum krytí, včetně pojištění domů, bytů, rodinných domů, firemního majetku a dalšího. Můžete si vybrat z různých typů krytí, včetně pojištění proti požáru, krádeži, vodě a dalším rizikům.

Druhy pojištění majetku

Pojištění domácnosti

Vztahuje se na vybavení bytu nebo domu. Elektronika, elektrospotřebiče, osobní majetek, oblečení, sportovní vybavení, nábytek, knihy, kosmetika, šperky a cennosti.

Pojištění nemovitosti

Vztahuje se na stavbu, tj. stěny, okna, dveře, střecha, stavební materiál.

Pojistitelná rizika

Vztahuje se na výbuch, požár, vichřici, krupobytí, pád stromu, povoděň, vandalismus, vloupání či například krádež.

Pojištění odpovědnosti

Vztahuje se na škody způsobené na cizím majetku, nebo újmě na zdraví.

Cena pojištění majetku

Cena pojištění majetku závisí na mnoha faktorech, jako je druh a hodnota majetku, lokalita, rizikové faktory a pokrytí pojištění. Pokud máte větší hodnotu majetku, může být cena pojištění vyšší kvůli většímu riziku vzniku škody. Stejně tak, pokud se nacházíte v oblasti se zvýšeným rizikem přírodních katastrof nebo kriminality, může být cena pojištění vyšší.

Nenechte nic náhodě a pojistěte svůj majetek s pojišťovnou Allianz Ostrava. Kontaktujte nás a my vám rádi pomůžeme s výběrem pojištění, které vám poskytne klid a ochranu, kterou si zasloužíte.

Kontaktní formulář

* Pole označená hvězdičkou jsou povinná.

© 2022 MARF reklamní agentura