Cestovní pojištění - Allianz Ostrava

Plánujete dovolenou nebo pracovní cestu? Na naši pobočce Allinz v Ostravě vám poskytne cestovní pojištění pro potřebnou ochranu a klid při vaší cestě za dobrodružstvím. Vydejte se na cestu bez starostí s komplexními balíčky pojištění.

Vyřiďte si cestovní pojištění Allianz v Ostravě

Při zajišťování tak intimních a významných záležitostí jako je cestovní pojištění je vhodné vyhledat odborníka v této oblasti a domluvit si s ním osobní konzultaci. Pokud bydlíte v Ostravě, naše místní pobočka Allianz je tu pro vás k dispozici. S radostí vám poskytneme pomoc s jakýmkoliv pojištěním, které byste mohli potřebovat. Kontaktujte nás a domluvte si osobní schůzku s naším odborníkem.

Co vám může cestovní pojištění Allianz nabídnout?

Komplexní krytí

Pojištění zahrnuje nemoci, úrazy, ztrátu zavazadel i škody způsobené jiným osobám. Kryje všechny základní i doplňkové rizika, která by mohla narušit vaši cestu. Naše balíčky jsou flexibilní a můžete si je přizpůsobit dle svých potřeb.

Neomezené léčebné výlohy

Pojištění kryje náklady na léky, léčbu i zdravotní transport v případě závažných úrazů. Cestovní pojištění vám zajistí přístup k nejlepším zdravotnickým zařízením po celém světě. S Allianz máte jistotu, že vaše zdraví je v dobrých rukou, ať už jste kdekoliv.

Asistenční služba 24/7

Česky hovořící operátoři vám pomohou kdykoli a kdekoli. Naše asistenční služba je připravena řešit jakékoli problémy nebo otázky, které se během vaší cesty mohou objevit. Stačí nám zavolat a my zařídíme vše potřebné.

Rizikové sporty

Cestovní pojištění Allianz automaticky kryje více než 150 sportovních aktivit, další si můžete připojistit podle potřeby. Milujete adrenalinové sporty? S naším pojištěním se můžete věnovat svým oblíbeným aktivitám bez obav. Pokud plánujete specifické aktivity, jednoduše nás kontaktujte a přizpůsobíme vaše pojištění.

Pojištění stornovacích poplatků

Pojištění vám pokryje až 100 % nákladů v případě zrušení cesty z vážných důvodů. Nemoc, úraz nebo jiné nepředvídané události nemusí znamenat finanční ztrátu. S naším pojištěním máte jistotu, že o své peníze nepřijdete.

Pojištění odpovědnosti

Cestovní pojištění vykrývá také škody způsobené na zdraví nebo majetku jiných osob. Může se stát, že nechtěně způsobíte škodu třetí osobě. V takových případech za vás uhradíme veškeré náklady, abyste nemuseli řešit nepříjemnosti.

Pojištění zavazadel

Pojištění Allianz kryje také škody způsobené krádeží, loupeží, živelnými událostmi a poskytuje finanční pomoc při zpoždění zavazadel. Ztráta nebo poškození zavazadel může znepříjemnit každou cestu. S naším pojištěním máte zajištěnou náhradu, abyste se mohli soustředit na důležitější věci.


Druhy cestovního pojištění Allianz 

Při vybírání cestovního pojištění je důležité své plány při sjednávání probrat s pojišťovacím specialistou, který vám dle vašich potřeb doporučí vhodné pokrytí vašeho dobrodružství přímo pro vás a vysvětlí vám všechny pojišťovací podmínky. Kontaktujte nás a domluvte si osobní schůzku na naší pobočce Allianz v Ostravě. Rádi se vám budeme osobně věnovat.

Krátkodobé pojištění

Ideální pro krátké dovolené nebo služební cesty. Toto pojištění je navrženo pro rychlé a jednoduché krytí během krátkodobých výletů. Sjednání je rychlé a snadné, takže můžete vyrazit na cesty bez zbytečných průtahů.

Dlouhodobé pojištění

Pro dlouhodobé pobyty v zahraničí. Pokud plánujete delší pobyt mimo Českou republiku, toto pojištění vám poskytne komplexní krytí po celou dobu vaší cesty. Bez ohledu na délku pobytu budete mít jistotu, že jste chráněni před všemi riziky.

Pojištění pro rodiny

Zvýhodněné balíčky pro rodiny s dětmi. Cestování s rodinou může být náročné, ale s naším pojištěním získáte klid a jistotu. Nabízíme speciální slevy a výhody pro rodiny, aby byl váš společný čas co nejpříjemnější a bezstarostný.

Pojištění pro sportovce

Speciální pojištění pro milovníky sportů a adrenalinu. Ať už se věnujete lyžování, potápění nebo jiným sportovním aktivitám, máme pro vás připravené pojištění, které pokryje veškerá rizika spojená s vašimi koníčky. Užijte si sportování bez obav z nečekaných událostí.


Cena cestovního pojištění Allianz

Cena pojištění vždy závisí na délce pobytu, destinaci a zvoleném balíčku pojištění. Na naší pobočce v Ostravě vám nabídneme různé cenově dostupné možnosti, které se vejdou do každého rozpočtu. Domluvte si u nás schůzku.

Nenechte nic náhodě a pojistěte se s Allianz Ostrava. Kontaktujte nás pro více informací a my vám rádi pomůžeme vybrat to nejlepší pojištění pro vaše potřeby. Vydejte se na cesty s jistotou a klidem, který vám poskytne naše cestovní pojištění.

Kontaktní formulář

* Pole označená hvězdičkou jsou povinná.

© 2022 MARF reklamní agentura